Asansör Butonları

Asansör Butonları

Asansör kabini başta olmak üzere tüm bina tasarımının önemli bir tamamlayıcısı olan butonlar kullanım yerine göre farklı fonksiyonlara sahip olabilir. Asansör kullanıcısının asansörü yönlendirmesi için üretilen asansör butonlarının asansörün eriştiği katlara ait butonlar, havalandırma butonu, acil durum butonu gibi işlevsel özelliklere sahiptir.

Asansör Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Asansörler gündelik yaşamımızı Kolaylaştıran en önemli ürünlerden bir tanesidir. Bulunduğumuz alanda yüksek katlara çıkmayı ve inmeyi kolaylaştıran bu ürünlerin bakımının zamanında ve eksiksiz yapılması da önem taşımaktadır. Asansörlerin bakımı konusunda da mutlaka uzman ve yetki belgesi olan Firmalardan destek alınması gerekir.

Bu konuda Firmamız geçmişten gelen tecrübe ve birikim ışığında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kurumsal olarak verilen bu hizmetler ışığında Asansörlerinizin bakımını yaptırabilir ve bu sayede daha sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz.

İşinde Profesyonel Ekibimizle Başarı grafiğini her geçen gün arttıran Güvenilir ve En iyi Asansör firması olarak Sizlere Hizmet vermekteyiz.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 04 Mayıs 2018 tarih ve 30411 sayılı Resmi gazete'de yayımlanan Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği gereğince Asansörlerin yılda en az bir kez periyodik kontrolü yaptırılmalıdır.

Periyodik kontrol ,Asansör'ün güvenli kullanımı ve işletme yönünden uygun çalışıp çalışmadığına dair yaptırılacak olan muayene işlemi olup Asansör bakım firmasının teknik personeli nezaretinde gerçekleştirilmektedir.Periyodik kontrol işlemi ile birlikte kontrole nezaret eden bakım firmasının ilgili mevzuatta belirtilen şartları sağlayıp sağlamadığının tespiti de yapılmaktadır

İletişim Formu

Bize iletişim bilgilerinizi gönderin, uzman personelimiz sizi arasın.

YUKARI