Ev / Villa Asansörleri

Dubleks ve tripleks villa tip yapılarda uygulanmak üzere özel olarak tasarlanmış, düşük hızlı asansörlerdir. Bu asansörlerin en önemli özelliği projelendirme aşamasında gerek duyulmamış ve inşaası tamamlanmış yapılarda çözüm olanağı sağlamasıdır.

EV TİPİ VİLLA ASANSÖRÜ; Kronik rahatsızlığı olan hasta veya merdiven inip çıkmakta zorlanan insanları güvenli bir şekilde yukarı ve aşağı indirip çıkarmaya ihtiyacınız varsa, Devas Villa Asansörü düşük enerji sarfiyatı bakım ve kurulum maliyetleri açısından en uygun çözümdür.

Özel tasarımlarımız ile isteğe bağlı binlerce renk seçenekleri pvc, halı veya ahşap tabanı, hight glass led aydınlatmalı tavanı ve tümleşik brail alfabeli buton takımı ile cam kaplamaları yapılarınızın aksesuarlarına uyum sağlar. Soft çizgileri kullanım kolaylığı pratik montajı ve minimum inşaat masrafı ile en ekonomik asansör modelidir.

Müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak için evinizin dekorunu değiştirmeden, ısı kaybını önleyen sandviç panelleri şeffaf yada renkli cam kaplamaları ve kendi iç tasarımlarının mükemmel olmasını isteyen ortaklarımız için yüksek güvenlik komponentleri ile insanların kolay ve rahat kullanabileceği, yukarı ve aşağı dikey hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışıyoruz.
Hayatınızda bir kez alacağınız ev tipi asansör sistemleri yurt dışı kaynaklı ithal ürünler de yaşanan servis, bakım, yedek malzeme temini gibi aşırı maliyetler ve uzun teslim sürelerini beraberinde getirir. Villa asansörü uzmanı ve üreticisi Devas, tedarikçi bayi yada aracı bir kurum değildir. Devas yıllardır engelli asansör sistemleri kapsamında, yüksek teknolojiye entegre olmuş geniş mühendis kadrosu ile geniş bir ürün yelpazesi sunarak yıllık 1.000’den fazla ev asansör sistemleri ile üretim faaliyetine devam etmektedir. Kayseri engelli asansörü üretim merkezi olarak yüksek güvenlik (TS EN 81-41) standartları ile en rekabetçi marka olarak size uygun platform, ev ve engelli asansör çözümlerimizi lütfen inceleyiniz.

İletişim Formu

Bize iletişim bilgilerinizi gönderin, uzman personelimiz sizi arasın.

YUKARI